GEN14031
| سازندگان: | Sprague Goodman |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Trimmers, Variable Capacitors |
| برگه داده ها: | GEN14031 |
| توضیحات: | CAP TRIMMER 1.5-14.5PF 1000V SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sprague Goodman |
| دسته بندی محصولات | Trimmers, Variable Capacitors |
| سری | PISTONCAP® |
| ویژگی | General Purpose |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | 500 @ 20MHz |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع تنظیم | Top |
| ولتاژ-دارای | 1000V |
| اندازه/ابعاد | 0.312" Dia (7.92mm) |
| محدوده خازن | 1.5 ~ 14.5pF |
| مواد دی الکتریک | Glass |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.462" (11.70mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $47.21 | $46.27 | $45.34 |
حداقل: 1