TOL-13938
| سازندگان: | SparkFun Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | 3D Printing Filaments |
| برگه داده ها: | TOL-13938 |
| توضیحات: | FILAMENT ALLOY 910 2.85MM 0.46KG |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SparkFun Electronics |
| دسته بندی محصولات | 3D Printing Filaments |
| رنگ | Natural |
| سری | - |
| وزن | 1.000 lb (453.59 g) |
| تراکم | - |
| ویژگی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| انعطاف پذیری قدرت | - |
| استحکام کششی | 58.6MPa |
| قطر رشته | 0.112" (2.85mm) |
| مواد رشته | Nylon |
| دمای عملیاتی | 245°C ~ 250°C |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $44.94 | $44.04 | $43.16 |
حداقل: 1