SEN-15180
| سازندگان: | SparkFun Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Optical Sensors - Distance Measuring |
| برگه داده ها: | SEN-15180 |
| توضیحات: | TF03 LONG-DISTANCE LIDAR MODULE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SparkFun Electronics |
| دسته بندی محصولات | Optical Sensors - Distance Measuring |
| سری | - |
| نوع خروجی | UART |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان--عرضه | 180mA |
| سنجش از راه دور | 3.94" ~ 7086.61" (10 ~ 18000cm) |
| ولتاژ-تامین | 5V |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 60°C |
| ولتاژ-خروجی (تایپ) @ فاصله | - |
| ولتاژ-خروجی تفاوت (تایپ) @ فاصله | - |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $286.19 | $280.47 | $274.86 |
حداقل: 1