SEN-14756
| سازندگان: | SparkFun Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Optical Sensors - Distance Measuring |
| برگه داده ها: | SEN-14756 |
| توضیحات: | RPLIDAR A2M8 360 LASER RANGE SCA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SparkFun Electronics |
| دسته بندی محصولات | Optical Sensors - Distance Measuring |
| سری | - |
| نوع خروجی | PWM |
| قسمت وضعیت | Active |
| سنجش از راه دور | 5.91" ~ 472.44" (15 ~ 1200cm) |
| ولتاژ-تامین | 4.9V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 45°C |
| ولتاژ-خروجی (تایپ) @ فاصله | - |
| ولتاژ-خروجی تفاوت (تایپ) @ فاصله | - |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $462.44 | $453.19 | $444.13 |
حداقل: 1