SEN-13879
| سازندگان: | SparkFun Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Amplifiers |
| برگه داده ها: | SEN-13879 |
| توضیحات: | LOAD CELL AMP HX711 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SparkFun Electronics |
| دسته بندی محصولات | Amplifiers |
| سری | - |
| نوع خروجی | Digital |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | - |
| نوع آمپلی فایر | External Input |
| جریان--عرضه | 1.5mA |
| ولتاژ-تامین | 2.6V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -45°C ~ 85°C |
در انبار 587 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.95 | $9.75 | $9.56 |
حداقل: 1