ROB-10551
| سازندگان: | SparkFun Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Stepper Motors |
| برگه داده ها: | ROB-10551 |
| توضیحات: | STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 12V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SparkFun Electronics |
| دسته بندی محصولات | Stepper Motors |
| نوع | Permanent Magnet |
| سری | - |
| وزن | - |
| دقت | - |
| ویژگی | Round Shaft |
| مصوبات | - |
| نوع سیم پیچ | Bipolar |
| زاویه گام | 7.5° |
| قسمت وضعیت | Active |
| اینرسی روتور | - |
| مقاومت کویل | 4 Ohms |
| ولتاژ-دارای | 12VDC |
| شفت قطر | 0.118" (3.00mm) |
| اندازه/ابعاد | Round - 1.378" Dia (35.00mm) |
| سبک ختم | Wire Leads with Connector |
| قدم در هر انقلاب | 48 |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 400mA |
| نصب فاصله سوراخ | 1.650" (42.00mm) |
| دمای عملیاتی | - |
| طول شفت و بلبرینگ | 0.492" (12.50mm) |
| گشتاور-نگه داشتن (oz-in/mNm) | - |
در انبار 164 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.10 | $7.94 | $7.78 |
حداقل: 1