PRT-13838
| سازندگان: | SparkFun Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | PRT-13838 |
| توضیحات: | STOMP BOX ALUM 4.72"L X 3.72"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SparkFun Electronics |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.339" (34.01mm) |
| سری | - |
| رأی | IP54 |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.079" (2.00mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 17.5in² (113cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | - |
| نوع کانتینر | Stomp Box |
| اندازه/ابعاد | 4.724" L x 3.720" W (120.00mm x 94.50mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 75 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.95 | $4.85 | $4.75 |
حداقل: 1