LCD-09395
| سازندگان: | SparkFun Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | LCD-09395 |
| توضیحات: | SERIAL ENABLED 16X2 LCD WH ON BK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SparkFun Electronics |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric |
| سری | - |
| اندازه نقطه | 0.56mm W x 0.61mm H |
| نور پس زمینه | LED |
| رابط | Parallel/Serial |
| رنگ متن | White |
| قسمت وضعیت | Active |
| حالت نمایش | Transflective |
| نوع نمایش | STN - Super-Twisted Nematic |
| منطقه مشاهده | 71.45mm L x 27.03mm W |
| اندازه نویسه | 5.23mm H x 3.00mm W |
| فرمت نمایش | 16 x 2 |
| رنگ پس زمینه | Black |
| شکلبندی نویسه | 5 x 8 Dots |
| ولتاژ-تامین | 5V |
| رئوس مطالب L x عرض x ارتفاع | 103.00mm x 36.00mm x 7.05mm |
| تعداد نویسه ها | 32 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 50°C |
در انبار 446 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $27.95 | $27.39 | $26.84 |
حداقل: 1