COM-10917
| سازندگان: | SparkFun Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Speakers |
| برگه داده ها: | COM-10917 |
| توضیحات: | EXCITER 8 OHM 1W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SparkFun Electronics |
| دسته بندی محصولات | Speakers |
| نوع | Exciter |
| شکل | Rectangular |
| سری | - |
| رأی | - |
| امپدانس | 8 Ohms |
| بسته بندی | Bulk |
| فن آوری | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 2W |
| ختم | - |
| مکان درگاه | - |
| قدرت دارای امتیاز | 1W |
| محدوده فرکانسی | 300Hz ~ 19kHz |
| مواد مخروطی | - |
| بهره وری-dBA | - |
| نوع بهره وری | - |
| مواد--مگنت | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| بهره وری-تست | - |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.571" (14.50mm) |
| بسامد-رزونانس خود | 16kHz |
در انبار 38 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.00 | $9.80 | $9.60 |
حداقل: 1