COM-08530
| سازندگان: | SparkFun Electronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LED Character and Numeric |
| برگه داده ها: | COM-08530 |
| توضیحات: | 7-SEGMENT DISPLAY - 6.5\" (RED) |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SparkFun Electronics |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LED Character and Numeric |
| رنگ | Red |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| پین معمولی | Common Anode |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نمایش | 7-Segment |
| جریان-تست | 20mA |
| فرمت نمایش | - |
| بسته بندی/مورد | - |
| رقمی/اندازه آلفا | 6.02" (153.00mm) |
| اندازه/ابعاد | 6.535" H x 4.4094" W (166.00mm x 112.00mm) |
| طول موج-اوج | 642nm |
| امتیاز millicandela | 250mcd |
| تعداد نویسه ها | 1 |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | - |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 12V |
در انبار 31 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $18.95 | $18.57 | $18.20 |
حداقل: 1