SRMX6DLWT1D01GE008E00CH
| سازندگان: | SolidRun LTD |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Single Board Computers (SBCs) |
| برگه داده ها: | SRMX6DLWT1D01GE008E00CH |
| توضیحات: | SBC EDGE CARRIER WIFI/BT DUAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SolidRun LTD |
| دسته بندی محصولات | Single Board Computers (SBCs) |
| Usb | USB 2.0 (2) |
| سرعت | 1.2GHz |
| سری | HummingBoard Edge |
| اترنت | 10/100Mbps (1) |
| فاکتور فرم | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع خنک کننده | - |
| قدرت (وات) | - |
| خروجی های ویدئو | HDMI, LVDS, MIPI |
| هسته پردازنده | ARM® Cortex®-A9, i.MX6DualLite |
| ناظر تایمر | - |
| تعداد هسته | 2 |
| اندازه/ابعاد | 4.02" x 2.72" (102mm x 69mm) |
| خطوط دیجیتال I/O | 36 |
| رابط ذخیره سازی | eSATA, M.2, uSD |
| محل توسعه/اتوبوس | mPCIe |
| ورودی آنالوگ: خروجی | - |
| دمای عملیاتی | - |
| ظرفیت RAM/نصب شده | 4GB/1GB |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $171.68 | $168.25 | $164.88 |
حداقل: 1