SLT12-61818-12T
| سازندگان: | SolaHD |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Converters |
| برگه داده ها: | SLT12-61818-12T |
| توضیحات: | TRIPLE 5V 6A+/-12V 1.8A LIN PS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SolaHD |
| دسته بندی محصولات | AC DC Converters |
| نوع | Open Frame |
| سری | Silver Line |
| ویژگی | Adjustable Output, Remote Sense |
| مصوبات | CE, CSA, cURus |
| بهره وری | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| قدرت (وات) | 73W |
| ولتاژ ورودی | 100 ~ 240 VAC |
| اندازه/ابعاد | 11.00" L x 4.87" W x 2.75" H (279.4mm x 123.7mm x 69.9mm) |
| تعداد خروجی | 3 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 5V |
| ولتاژ-خروجی 2 | 12V |
| ولتاژ-خروجی 3 | -12V |
| ولتاژ-خروجی 4 | - |
| حداقل بار مورد نیاز | - |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 50°C |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 6A, 1.8A, 1.8A |
در انبار 1 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $200.86 | $196.84 | $192.91 |
حداقل: 1