SMS3923-079LF
| سازندگان: | Skyworks Solutions, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Diodes - RF |
| برگه داده ها: | SMS3923-079LF |
| توضیحات: | RF DIODE SCHOTTKY 20V 75MW SC79 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Skyworks Solutions, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Diodes - RF |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع دیود | Schottky - Single |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-حداکثر | 50mA |
| بسته بندی/مورد | SC-79, SOD-523 |
| مقاومت @ اگر ، F | - |
| خازن @ Vr ، F | - |
| دمای عملیاتی | 150°C (TJ) |
| استهلاک قدرت (حداکثر) | 75mW |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SC-79 |
| ولتاژ-معکوس قله (حداکثر) | 20V |
در انبار 12946 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1