SE2568L-R
| سازندگان: | Skyworks Solutions, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Amplifiers |
| برگه داده ها: | SE2568L-R |
| توضیحات: | IC RF AMP 802.11B/G 2.4GHZ 8QFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Skyworks Solutions, Inc. |
| دسته بندی محصولات | RF Amplifiers |
| دست آوردن | 28dB |
| P1dB | 25dBm |
| سری | SiGe |
| نوع RF | 802.11b/g |
| فرکانس | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| شکل سر و صدا | - |
| بسته بندی/مورد | 8-VFDFN Exposed Pad |
| فرکانس آزمون | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| جریان--عرضه | 175mA |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 5V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-QFN (2x2) |
در انبار 1425 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1