AWB7228P8
| سازندگان: | Skyworks Solutions, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Amplifiers |
| برگه داده ها: | AWB7228P8 |
| توضیحات: | IC AMP HSDPA 2.496-2.69GHZ MOD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Skyworks Solutions, Inc. |
| دسته بندی محصولات | RF Amplifiers |
| دست آوردن | 28dB |
| P1dB | 34dBm |
| سری | - |
| نوع RF | HSDPA, LTE, WCDMA |
| فرکانس | 2.496GHz ~ 2.69GHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| شکل سر و صدا | - |
| بسته بندی/مورد | 14-SMD Module |
| فرکانس آزمون | 2.69GHz |
| جریان--عرضه | 775mA |
| ولتاژ-تامین | 4.5V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Module |
در انبار 69 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1