S34MS04G200TFI000
| سازندگان: | SkyHigh Memory |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | USB Flash Drives |
| برگه داده ها: | S34MS04G200TFI000 |
| توضیحات: | NAND Flash Nand |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | SkyHigh Memory |
| سرعت | 45 ns |
| سری | S34MS04G2 |
| محصول | NAND Flash |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه حافظه | 4 Gbit |
| نوع حافظه | NAND |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| نوع زمان بندی | Asynchronous |
| معماری | Multiplane |
| تولید کننده | SkyHigh Memory |
| سازمان | 512 M x 8 |
| نوع محصول | NAND Flash |
| پهنای اتوبوس داده ها | 8 bit |
| نوع رابط | Parallel |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | TSOP-48 |
| دسته بندی محصولات | NAND Flash |
| رطوبت حساس | Yes |
| جریان تامین-حداکثر | 20 mA |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 1.95 V |
| ولتاژ تامین-Min | 1.7 V |
| مقدار کارخانه بسته | 96 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 177 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.97 | $7.81 | $7.65 |
حداقل: 1