WGM110E1MV2R
| سازندگان: | Silicon Labs |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver Modules |
| برگه داده ها: | WGM110E1MV2R |
| توضیحات: | WIZARD GECKO WGM110 WI-FI MODULE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Silicon Labs |
| دسته بندی محصولات | RF Transceiver Modules |
| سری | Wizard Gecko |
| پروتکل | 802.11b/g/n |
| نرخ داده | 72.2Mbps |
| فرکانس | 2.4GHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| مدولاسیون | - |
| اندازه حافظه | 1MB Flash, 128kB RAM |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | -98dBm |
| نوع آنتن | Antenna Not Included, U.FL |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Module |
| قدرت خروجی | 16dBm |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 4.8V |
| رابط های سریال | I²C, SPI, UART, USB |
| خانواده RF/استاندارد | WiFi |
| مورد استفاده IC/بخش | - |
| جریان دریافت | 81mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان انتقال | 261mA |
در انبار 734 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1