SL28541BZC-2T
| سازندگان: | Silicon Labs |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Application Specific |
| برگه داده ها: | SL28541BZC-2T |
| توضیحات: | IC CLOCK CK505 MOBILE 56TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Silicon Labs |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Application Specific |
| PLL | Yes |
| ورودی | Clock, Crystal |
| خروجی | HCSL, LVCMOS |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| هدف اصلی | Intel CPU Servers |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| فرکانس حداکثر | 400MHz |
| شماره قسمت پایه | SL28541 |
| ولتاژ-تامین | 3.135V ~ 3.465V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:21 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 56-TSSOP II |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | No/Yes |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1