SI5347B-D-GM
| سازندگان: | Silicon Labs |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| برگه داده ها: | SI5347B-D-GM |
| توضیحات: | IC CLK BUFFER PLL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Silicon Labs |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| PLL | Yes |
| ورودی | LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal |
| خروجی | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| سری | - |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 64-VFQFN Exposed Pad |
| فرکانس حداکثر | 350MHz |
| ولتاژ-تامین | 1.71V ~ 3.47V |
| تقسیم/ضرب | Yes/No |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 5:8 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 64-QFN (9x9) |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | Yes/Yes |
در انبار 193 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $44.30 | $43.41 | $42.55 |
حداقل: 1