ETRX357LR
| سازندگان: | Silicon Labs |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver Modules |
| برگه داده ها: | ETRX357LR |
| توضیحات: | RF TXRX MODULE 802.15.4 CHIP ANT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Silicon Labs |
| دسته بندی محصولات | RF Transceiver Modules |
| سری | - |
| پروتکل | Zigbee® |
| نرخ داده | 250kbps |
| فرکانس | 2.4GHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| مدولاسیون | - |
| اندازه حافظه | 192kB Flash, 12kB RAM |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | -105dBm |
| نوع آنتن | Integrated, Chip |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Module |
| قدرت خروجی | 18dBm |
| ولتاژ-تامین | 2.1V ~ 3.6V |
| رابط های سریال | - |
| خانواده RF/استاندارد | 802.15.4 |
| مورد استفاده IC/بخش | EM357 |
| جریان دریافت | 28mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان انتقال | 106mA |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1