571ADA000133DG
| سازندگان: | Silicon Labs |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | 571ADA000133DG |
| توضیحات: | XTAL OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Silicon Labs |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | VCXO |
| خروجی | LVPECL |
| سری | Si571 |
| رأی | - |
| تابع | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| فرکانس | 500MHz |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | Crystal |
| بسته بندی/مورد | 8-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| ولتاژ-تامین | 2.97V ~ 3.63V |
| پایداری فرکانس | ±50ppm |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 130mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | ±80ppm |
| پهنای باند گسترش یافته | - |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $127.97 | $125.41 | $122.90 |
حداقل: 1