570ACB000105DG
| سازندگان: | Silicon Labs |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | 570ACB000105DG |
| توضیحات: | XTAL OSC XO 622.0800MHZ LVPECL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Silicon Labs |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | LVPECL |
| سری | Si570 |
| رأی | - |
| تابع | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| فرکانس | 622.08MHz |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | Crystal |
| بسته بندی/مورد | 8-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| ولتاژ-تامین | 2.97V ~ 3.63V |
| پایداری فرکانس | ±7ppm |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 130mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| پهنای باند گسترش یافته | - |
در انبار 95 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $41.44 | $40.61 | $39.80 |
حداقل: 1