514BBA000215BAGR
| سازندگان: | Silicon Labs |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | 514BBA000215BAGR |
| توضیحات: | XTAL OSC XO 27.0000MHZ LVDS SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Silicon Labs |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | LVDS |
| سری | Si514 |
| رأی | - |
| تابع | Enable/Disable (Reprogrammable) |
| فرکانس | 27MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | Crystal |
| بسته بندی/مورد | 6-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| ولتاژ-تامین | 2.97V ~ 3.63V |
| پایداری فرکانس | ±25ppm |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 23mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| پهنای باند گسترش یافته | - |
در انبار 97 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.66 | $8.49 | $8.32 |
حداقل: 1