511BCA100M000BAGR
| سازندگان: | Silicon Labs |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | 511BCA100M000BAGR |
| توضیحات: | XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Silicon Labs |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | LVDS |
| سری | Si511 |
| رأی | - |
| تابع | Enable/Disable |
| فرکانس | 100MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | Crystal |
| بسته بندی/مورد | 6-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| پایداری فرکانس | ±20ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.050" (1.28mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 23mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| پهنای باند گسترش یافته | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | 18mA |
در انبار 80 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.31 | $3.24 | $3.18 |
حداقل: 1