501HCA26M0000BAG
| سازندگان: | Silicon Labs |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | 501HCA26M0000BAG |
| توضیحات: | OSC CMEMS 26.0000MHZ LVCMOS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Silicon Labs |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | CMEMS® |
| خروجی | LVCMOS |
| سری | Si501 |
| رأی | - |
| تابع | Enable/Disable |
| فرکانس | 26MHz |
| بسته بندی | Strip |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | MEMS |
| بسته بندی/مورد | 4-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) |
| ولتاژ-تامین | 1.7V ~ 3.6V |
| پایداری فرکانس | ±20ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.035" (0.90mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 4.9mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| پهنای باند گسترش یافته | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | 4.9mA |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1