SCRH64B-120
| سازندگان: | Signal Transformer |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| توضیحات: | FIXED IND 12UH 1.22A 130 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | - |
| سری | SCRH64B |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| محافظ | Shielded |
| تحمل | ±20% |
| اندوکتانس | 12µH |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Nonstandard |
| مواد هسته ای | - |
| اندازه/ابعاد | 0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 130mOhm Max |
| اشباع جریان | 1.22A |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 1.22A |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.205" (5.20mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 1kHz |