ZM4102AE-CME3R
| سازندگان: | Sigma Designs Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver Modules |
| برگه داده ها: | ZM4102AE-CME3R |
| توضیحات: | RF TXRX MODULE ISM<1GHZ |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sigma Designs Inc. |
| دسته بندی محصولات | RF Transceiver Modules |
| سری | Z-Wave® |
| پروتکل | Z-Wave® |
| نرخ داده | 100Kbps |
| فرکانس | 868MHz |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| مدولاسیون | - |
| اندازه حافظه | 64B Flash, 64kB ROM, 16kB RAM |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | -99dBm |
| نوع آنتن | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Module |
| قدرت خروجی | - |
| ولتاژ-تامین | 2.1V ~ 3.6V |
| رابط های سریال | - |
| خانواده RF/استاندارد | General ISM < 1GHz |
| مورد استفاده IC/بخش | - |
| جریان دریافت | 29mA |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 85°C |
| جریان انتقال | 34mA |
در انبار 54 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1