SIT9120AC-1B2-XXS133.000000G
| سازندگان: | SiTime |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | SIT9120AC-1B2-XXS133.000000G |
| توضیحات: | MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVPECL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SiTime |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | LVPECL |
| سری | SiT9120 |
| رأی | - |
| تابع | Standby (Power Down) |
| فرکانس | 133MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | MEMS |
| بسته بندی/مورد | 6-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| ولتاژ-تامین | 2.25V ~ 3.63V |
| پایداری فرکانس | ±25ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.031" (0.80mm) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 69mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| پهنای باند گسترش یافته | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | 35mA |
در انبار 71 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.90 | $2.84 | $2.79 |
حداقل: 1