SIT8924AA-12-18E-27.000000G
| سازندگان: | SiTime |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | SIT8924AA-12-18E-27.000000G |
| توضیحات: | MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS LV |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SiTime |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | LVCMOS, LVTTL |
| سری | SiT8924 |
| رأی | AEC-Q100 |
| تابع | Enable/Disable |
| فرکانس | 27MHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | MEMS |
| بسته بندی/مورد | 4-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| ولتاژ-تامین | 1.8V |
| پایداری فرکانس | ±25ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.031" (0.80mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 4.5mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| پهنای باند گسترش یافته | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | - |
در انبار 225 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1