SIT8920BM-23-33S-8.000000E
| سازندگان: | SiTime |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | SIT8920BM-23-33S-8.000000E |
| توضیحات: | MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SiTime |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | LVCMOS, LVTTL |
| سری | SiT8920B |
| رأی | - |
| تابع | Standby (Power Down) |
| فرکانس | 8MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | MEMS |
| بسته بندی/مورد | 4-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| پایداری فرکانس | ±50ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.031" (0.80mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 4.5mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| پهنای باند گسترش یافته | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | 8.5µA |
در انبار 87 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.23 | $2.19 | $2.14 |
حداقل: 1