SIT8209AI-83-33E-166.660000T
| سازندگان: | SiTime |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | SIT8209AI-83-33E-166.660000T |
| توضیحات: | MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SiTime |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | LVCMOS, LVTTL |
| سری | SiT8209 |
| رأی | - |
| تابع | Enable/Disable |
| فرکانس | 166.66MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | MEMS |
| بسته بندی/مورد | 4-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| پایداری فرکانس | ±50ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.039" (1.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 36mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| پهنای باند گسترش یافته | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | 31mA |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.15 | $2.11 | $2.06 |
حداقل: 1