SIT8008BI-13-33E-26.000000G
| سازندگان: | SiTime |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | SIT8008BI-13-33E-26.000000G |
| توضیحات: | MEMS OSC XO 26.0000MHZ H/LV-CMOS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SiTime |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | HCMOS, LVCMOS |
| سری | SiT8008B |
| رأی | - |
| تابع | Enable/Disable |
| فرکانس | 26MHz |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | MEMS |
| بسته بندی/مورد | 4-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| پایداری فرکانس | ±50ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.031" (0.80mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 4.5mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| پهنای باند گسترش یافته | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | 4.2mA |
در انبار 212 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.13 | $1.11 | $1.09 |
حداقل: 1