SIT5711ACCKX-33E-40.000000F
| سازندگان: | SiTime |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | SIT5711ACCKX-33E-40.000000F |
| توضیحات: | OSC LVCMOS 40.0MHZ |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SiTime |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | OCXO |
| خروجی | Clipped Sine Wave |
| سری | SiT5711A |
| رأی | - |
| تابع | Enable/Disable |
| فرکانس | 40MHz |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | MEMS |
| بسته بندی/مورد | 10-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.354" L x 0.276" W (9.00mm x 7.00mm) |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| پایداری فرکانس | ±8ppb |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.247" (6.28mm) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | - |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| پهنای باند گسترش یافته | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | - |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $87.97 | $86.21 | $84.49 |
حداقل: 1