SIT5356ACCF-33VT
| سازندگان: | SiTime |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Programmable Oscillators |
| برگه داده ها: | SIT5356ACCF-33VT |
| توضیحات: | MEMS OSC PROGRAMMABLE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SiTime |
| دسته بندی محصولات | Programmable Oscillators |
| نوع | VCTCXO |
| خروجی | Clipped Sine Wave |
| سری | SiT5356, Elite Platform™ |
| رأی | - |
| تابع | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | MEMS |
| بسته بندی/مورد | 10-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| نوع قابل برنامه ریزی | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| پایداری فرکانس | ±0.1ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.042" (1.06mm) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 57mA |
| محدوده فرکانسی موجود | 1MHz ~ 60MHz |
| پهنای باند گسترش یافته | - |
| ثبات فرکانس (مجموع) | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | 55mA |
در انبار 79 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $252.91 | $247.85 | $242.89 |
حداقل: 1