SIT3907AC-2F-33NE-24.000000Y
| سازندگان: | SiTime |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | SIT3907AC-2F-33NE-24.000000Y |
| توضیحات: | MEMS OSC DCXO 24.0000MHZ LVCMOS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SiTime |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | DCXO |
| خروجی | LVCMOS, LVTTL |
| سری | SiT3907 |
| رأی | - |
| تابع | - |
| فرکانس | 24MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | MEMS |
| بسته بندی/مورد | 4-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| پایداری فرکانس | ±10ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.031" (0.80mm) |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 70°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 34mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| پهنای باند گسترش یافته | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | - |
در انبار 66 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.50 | $6.37 | $6.24 |
حداقل: 1