SIT1602BI-82-33N-60.000000X
| سازندگان: | SiTime |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Oscillators |
| برگه داده ها: | SIT1602BI-82-33N-60.000000X |
| توضیحات: | MEMS OSC XO 60.0000MHZ H/LV-CMOS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | SiTime |
| دسته بندی محصولات | Oscillators |
| نوع | XO (Standard) |
| خروجی | HCMOS, LVCMOS |
| سری | SiT1602B |
| رأی | - |
| تابع | - |
| فرکانس | 60MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رزوناتور پایه | MEMS |
| بسته بندی/مورد | 4-SMD, No Lead |
| اندازه/ابعاد | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| پایداری فرکانس | ±25ppm |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.039" (1.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 4.5mA |
| محدوده کشش مطلق (آوریل) | - |
| پهنای باند گسترش یافته | - |
| جریان--عرضه (غیر فعال) (حداکثر) | - |
در انبار 94 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.06 | $1.04 | $1.02 |
حداقل: 1