S5VB60-5000
| سازندگان: | Shindengen |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | S5VB60-5000 |
| توضیحات: | Rectifiers VRM=600 IFSM=200 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Standard Recovery Rectifiers |
| برند | Shindengen |
| محصول | Rectifiers |
| بسته بندی | Tray |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.320993 oz |
| تولید کننده | Shindengen |
| نوع محصول | Rectifiers |
| پیکربندی | Single |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | S-5VB |
| دسته بندی محصولات | Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 200 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 6 A |
| Ir-جریان معکوس | 10 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.05 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 600 V |
| مقدار کارخانه بسته | 100 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |