D1FS6-5053
| سازندگان: | Shindengen |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | D1FS6-5053 |
| توضیحات: | Schottky Diodes & Rectifiers VRM=60 IFSM=40 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | Shindengen |
| محصول | Schottky Diodes |
| بسته بندی | Reel |
| فن آوری | Si |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Shindengen |
| نوع محصول | Schottky Diodes & Rectifiers |
| پیکربندی | Single |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | 1F |
| دسته بندی محصولات | Schottky Diodes & Rectifiers |
| اگر--جریان رو به جلو | 1.1 A |
| Ir-جریان معکوس | 1 mA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 0.58 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 60 V |
| مقدار کارخانه بسته | 2000 |
| Pd-قدرت استهلاک | 60 W |
| Ifsm-جریان موج رو به جلو | 40 A |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| Vrrm-ولتاژ معکوس تکراری | 60 V |
در انبار 441 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.73 | $0.72 | $0.70 |
حداقل: 1