D1FS4A-5103
| سازندگان: | Shindengen |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | D1FS4A-5103 |
| توضیحات: | Schottky Diodes & Rectifiers VRM=40 IFSM=60 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Schottky Rectifier |
| برند | Shindengen |
| عرض | 2.5 mm |
| ارتفاع | 1.9 mm |
| طول | 4.4 mm |
| محصول | Schottky Diodes |
| فن آوری | Si |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.002046 oz |
| تولید کننده | Shindengen |
| نوع محصول | Schottky Diodes & Rectifiers |
| پیکربندی | Single |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | 1F |
| دسته بندی محصولات | Schottky Diodes & Rectifiers |
| سبک ختم | SMD/SMT |
| اگر--جریان رو به جلو | 1.5 A |
| Ir-جریان معکوس | 2000 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 0.48 V |
| مقدار کارخانه بسته | 100 |
| عامل محدوده دما | + 150 C |
| Ifsm-جریان موج رو به جلو | 60 A |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| Vrrm-ولتاژ معکوس تکراری | 40 V |
در انبار 55 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.80 | $0.78 | $0.77 |
حداقل: 1