D15XB60H-7000
| سازندگان: | Shindengen |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | D15XB60H-7000 |
| توضیحات: | Bridge Rectifiers VRM=600 IFSM=240 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Single Phase Bridge |
| برند | Shindengen |
| عرض | 4.6 mm |
| ارتفاع | 20 mm |
| طول | 30 mm |
| بسته بندی | Bulk |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Shindengen |
| نوع محصول | Bridge Rectifiers |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 5S |
| دسته بندی محصولات | Bridge Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 240 A |
| سبک ختم | Through Hole |
| Ir-جریان معکوس | 10 uA |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 600 V |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.05 V |
| مقدار کارخانه بسته | 250 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
در انبار 396 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.36 | $4.27 | $4.19 |
حداقل: 1