LQ101K1LY04
| سازندگان: | Sharp Microelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LCD, OLED, Graphic |
| برگه داده ها: | LQ101K1LY04 |
| توضیحات: | TFT 10.1"LCD COLOR W/LED BCK LT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sharp Microelectronics |
| دسته بندی محصولات | Display Modules - LCD, OLED, Graphic |
| سری | - |
| اندازه نقطه | - |
| نور پس زمینه | LED - White |
| نقطه زمین | 0.17mm W x 0.17mm H |
| رابط | LVDS |
| نقطه پیکسل | 1280 x 800 (WXGA1) |
| قسمت وضعیت | Active |
| لمسی | - |
| حالت نمایش | Transmissive |
| نوع نمایش | TFT - Color |
| منطقه مشاهده | 217.00mm W x 135.60mm H |
| رنگ گرافیکی | Red, Green, Blue (RGB) |
| رنگ پس زمینه | - |
| اندازه صفحه نمایش مورب | 10.1" (256.54mm) |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $275.31 | $269.80 | $264.41 |
حداقل: 1