LQ070Y3DG3A
| سازندگان: | Sharp Microelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Display Modules - LCD, OLED, Graphic |
| توضیحات: | LCD TFT 7.0" 800X480 WVGA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | - |
| اندازه نقطه | - |
| نور پس زمینه | LED - White |
| نقطه زمین | 0.19mm W x 0.19mm H |
| رابط | Parallel, 24-Bit (RGB) |
| نقطه پیکسل | 800 x 480 (WVGA) |
| قسمت وضعیت | Active |
| لمسی | - |
| حالت نمایش | Transmissive |
| نوع نمایش | TFT - Color |
| منطقه مشاهده | 152.40mm W x 91.40mm H |
| رنگ گرافیکی | Red, Green, Blue (RGB) |
| رنگ پس زمینه | - |
| اندازه صفحه نمایش مورب | 7" (177.80mm) |