LH7A400N0E000B3A
| سازندگان: | Sharp Microelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | LH7A400N0E000B3A |
| توضیحات: | IC MCU 32BIT ROMLESS 256CABGA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sharp Microelectronics |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 200MHz |
| سری | BlueStreak ; LH7A |
| اندازه رم | 80K x 8 |
| اندازه هسته | 32-Bit |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه EEPROM | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| لوازم جانبی | AC'97, DMA, LCD, POR, PWM, WDT |
| اتصال | Audio Codec, EBI/EMI, IrDA, Memory Card, SmartCard, SSP, UART/USART, USB |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 60 |
| هسته پردازنده | ARM9® |
| بسته بندی/مورد | 256-LFBGA |
| مبدل داده ها | - |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| اندازه حافظه برنامه | - |
| نوع حافظه برنامه | ROMless |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 256-CABGA (14x14) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 1.71V ~ 3.6V |
در انبار 31 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $15.47 | $15.16 | $14.86 |
حداقل: 1