IR2D07
| سازندگان: | Sharp Microelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - LED Drivers |
| برگه داده ها: | IR2D07 |
| توضیحات: | IC LED DRIVER LINEAR 55MA 28SDIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sharp Microelectronics |
| دسته بندی محصولات | PMIC - LED Drivers |
| نوع | Linear |
| سری | - |
| Dimming | - |
| توپولوژی | Shift Register |
| فرکانس | 20MHz |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| برنامه | - |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 28-SDIP (0.400", 10.16mm) |
| ولتاژ-خروجی | 3V |
| تعداد خروجی | 16 |
| سوئیچ داخلی (ها) | Yes |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 100°C (TA) |
| ولتاژ-تامین (حداکثر) | 5.5V |
| ولتاژ-تامین (حداقل) | 3V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 28-SDIP |
| جریان-خروجی/کانال | 55mA |
در انبار 3676 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.36 | $2.31 | $2.27 |
حداقل: 1