GP2Y3A003K0F
| سازندگان: | Sharp Microelectronics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Optical Sensors - Distance Measuring |
| برگه داده ها: | GP2Y3A003K0F |
| توضیحات: | SENSOR OPTICAL 40-300CM ANALOG |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Sharp Microelectronics |
| دسته بندی محصولات | Optical Sensors - Distance Measuring |
| سری | - |
| نوع خروجی | Analog |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| جریان--عرضه | 50mA |
| سنجش از راه دور | 40 ~ 300cm |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 60°C (TA) |
| ولتاژ-خروجی (تایپ) @ فاصله | 2.3V @ 40cm |
| ولتاژ-خروجی تفاوت (تایپ) @ فاصله | 1.2V @ 40 ~ 100cm |
در انبار 92 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1