WM051R,BK
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | WM051R,BK |
| توضیحات: | BOX ABS BLACK 5.62"L X 3.25"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 1.100" (27.94mm) |
| سری | WM |
| وزن | 0.221 lb (100.24g) |
| رأی | IP40, NEMA 1 |
| ویژگی | Front Access, Mounting Flange, PCB Supports, Wall Mount |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.100" (2.54mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 18.3in² (118cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 5.620" L x 3.250" W (142.75mm x 82.55mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $11.21 | $10.99 | $10.77 |
حداقل: 1