WM013RI,BK
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | WM013RI,BK |
| توضیحات: | BOX ABS BLACK 3.62"L X 2.27"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.100" (53.34mm) |
| سری | WM |
| وزن | 0.159 lb (72.12g) |
| رأی | IP40, NEMA 1 |
| ویژگی | Front Access, Mounting Flange, PCB Supports, Wall Mount |
| مواد | Plastic, ABS |
| ضخامت | 0.100" (2.54mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 8.22in² (53.0cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.620" L x 2.270" W (91.95mm x 57.66mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 HB |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.49 | $10.28 | $10.07 |
حداقل: 1