SE920,OR
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | SE920,OR |
| توضیحات: | CASE PLSTC ORANGE 24.13"L X 16"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Orange |
| طراحی | Equipment Case, Hinged Lid |
| ارتفاع | 10.095" (256.41mm) |
| سری | SE, Seahorse |
| وزن | 12 lbs (5.4kg) |
| رأی | IP67/MIL-STD 810F-512.4 |
| ویژگی | Handles, Wheels |
| مواد | Plastic, Polypropylene |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 386in² (2490cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Case |
| اندازه/ابعاد | 24.130" L x 16.000" W (612.90mm x 406.40mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL-HB75 |