SE710F,OR
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | SE710F,OR |
| توضیحات: | CASE PLSTC ORG 19.75"L X 15.53"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Orange |
| طراحی | Equipment Case, Hinged Lid |
| ارتفاع | 5.413" (137.49mm) |
| سری | SE, Seahorse |
| وزن | 6.8 lbs (3.1kg) |
| رأی | IP67/MIL-STD 810F-512.4 |
| ویژگی | Foam Insert, Watertight/Airtight |
| مواد | Plastic, Polypropylene |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 307in² (1981cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Case |
| اندازه/ابعاد | 19.750" L x 15.530" W (501.65mm x 394.46mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL-HB75 |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $98.46 | $96.49 | $94.56 |
حداقل: 1