SE540F,OR
| سازندگان: | Serpac |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | SE540F,OR |
| توضیحات: | CASE PLSTC ORG 14.84"L X 12.13"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Serpac |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Orange |
| طراحی | Equipment Case, Hinged Lid |
| ارتفاع | 9.550" (242.57mm) |
| سری | SE, Seahorse |
| وزن | 5.7 lbs (2.6kg) |
| رأی | IP67/MIL-STD 810F-512.4 |
| ویژگی | Accuform Foam, Handles, Locks |
| مواد | Plastic, Polypropylene |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 180in² (1161cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Case |
| اندازه/ابعاد | 14.840" L x 12.130" W (376.94mm x 308.10mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL-HB75 |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $89.52 | $87.73 | $85.98 |
حداقل: 1